O firmie

Witam serdecznie. Nazywam się Grzegorz Thiel.

Muzyk, instrumentalista z zamiłowania i wykształcenia. Odkąd pamiętam Muzyka towarzyszyła mi od zawsze. Muzyczne doświadczenie zdobywałem nie tylko na studiach, ale i w wielu zespołach, orkiestrach, chórach, jako muzyk, wokalista nagłośnieniowiec i nauczyciel.

Firma Audiosfera gt jest spełnieniem moich muzycznych marzeń. Powstała z myślą o współpracy z muzykami, zespołami, ośrodkami kultury, szkołami i firmami.

AUDIOSFERA GT  TO :

1. STUDIO NAGRAŃ
Realizacja sesji nagraniowych, nagrywanie zespołów muzycznych, chórów, orkiestr dętych, wokalistów, tworzenie reklam dźwiękowych. Wszystkie sesje nagraniowe realizowane są w profesjonalnie przystosowanych akustycznie pomieszczeniach. 

2. PROWADZENIE ZAJĘĆ MUZYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY.
Zajęcia Rytmiki i Muzyki podczas których dzieci poznają mnóstwo instrumentów. Wiele ćwiczeń i zabaw poprawia ich koordynację ruchową, pamięć, wrażliwość słuchową, spostrzegawczość, rozwija muzykalność i poczucie rytmu.

3. OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁAŚNIANIE IMPREZ.
Nagłaśnianie i prowadzenie imprez plenerowych, wydarzeń firmowych, eventów, koncertów, festynów rodzinnych i uroczystości okolicznościowych. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, odpowiednie mikrofony i profesjonalną obsługę. Podczas imprez dla przedszkolaków gwarantujemy mnóstwo ciekawych zabaw, konkursów, śmiesznych gadżetów. Oprawę muzyczną imprez swoją obecnością uświetnia DJ konferansjer lub Zespół muzyczny grający w 100% na żywo.

4. NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH:
Indywidualne lekcje gry na: gitarze klasycznej, gitarze akustycznej, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, pianinie, keyboardzie, perkusji, trąbce.

                                                                                                                                         

                                                                                                                                      Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.